08.09.2018 23:45 - Серина Уйлямс & Наоми Осака
Автор: krassko Категория: Спорт
Прочетен: 2448 Коментари: 7 Гласове:
6

Последна промяна: 09.09.2018 20:32

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

09.09.2018 06:12
много се оплескало, да не кажа нещо по - точно.
цитирай
2. krassko - Роси,
09.09.2018 16:05
Всичко започна от треньора и когато с ръце и даваше наставления
и това беше повода Серина да получи първото предупреждение.
А след като Наоми я проби за пореден път, Серина побесня и счупи ракетата
и последва второ предупреждение за което получи наказателна точка.
Тя не разбра какво става и когато съдията и обясни Серина съвсем си изпусна нервите, нарече съдията лъжец и крадец и че никога повече няма да бъде съдия на нейни мачове. За думите си получи трето предупреждение от което последва наказателен гейм. Публиката полудя и лудницата продължи до края на мача.
Може би това е края на състезанията за Серина, въпреки че много бих се радвал да изиграят още един нормален мач двете и Наоми още веднъж да и "оскубе перушината". Покрай славата и парите някой се самозабравят и е страхотно когато отново ги свалят на земята.
А 20 годишната Наоми получи чек за 3.8 милиона долара. :)
цитирай
3. krassko - ATP - СИНГЪЛ: Ю Ес Оупън (САЩ)
09.09.2018 16:14

09.09. Дел Потро Х. (Arg)

23.00 Джокович Н. (Srb)

цитирай
4. troia - Здравей, Краско!
09.09.2018 17:10
Гледах спортните новини и Серина Уйлямс ми направи лошо впечатление. Явно е с голямо самочувствие и трудно приема, че може да бъде победена.
Наоми беше много щастлива и напълно заслужено. Японците си упорити и трудолюбиви.